Tijd: Juli 2 2016 hele dag
Locatie: Hessplaats marktplein
Straat: Hessepaats
Plaats: Rotterdam Ommoord
Soort gebeurtenis: snuffelmarkt, met, alle, clubs, en, activiteiten, gesponsord, door, gebied, alexander
Georganiseerd door: gebied Prins alexander Toff evenementen
Meest recente activiteit: 11 Jun 2016
Naar Outlook of iCal (.ics) exporteren
De gebiedscommissie Prins Alexander organiseert zaterdag 2 juli een dag met veel activiteiten, optredens, informatie, workshops en verenigingen die zich presenteren. Voor iedereen!
Het is dé kans om direct met de gebiedscommissie in gesprek te gaan over uw ideeën in de buurt. Want samen zorgen we voor een boeiend en bloeiend Prins Alexander. We kijken uit naar uw komst!
Heeft u een idee voor uw straat, wijk of gebied waardoor het leuker, leefbaarder of socialer wordt? We horen het graag! De gebiedscommissie neemt direct een besluit over uw bewonersinitiatief. Wellicht wordt uw droom dezelfde dag nog werkelijkheid.
Heeft u een goed idee, maar weet u niet precies hoe u het moet aanpakken? Of wilt u iemand opgeven voor de vrijwilligersprijs ‘Geef ‘s een duim’? Bel of mail de gebiedsorganistatie: (010) 267 32 25, gebiedprinsalexander@rotterdam.nl
Programma 2 juli, voor ieder wat wils, of je nou 4 of 99 jaar bent. Een greep uit het aanbod:
• Talentenjacht met diverse prijzen
• Optredens van lokale helden
• Voorlichting en informatie
• Creatieve en sportieve workshops
• Sportclubs
• Kinderactiviteiten (bijv. Fiepbus)
• Uitreiking ‘Geef ‘s een duim’
Meer informatie, het complete programma en de voorwaarden voor een bewonersinitiatief vindt u op: rotterdam.nl/prinsalexanderbloeit
tekst Leo Graper van Zevenkamp blog
Welkom bij
De Makers en Doeners 010
Netwerk van Rotterdamse goeddoeners en burgerkracht . Regio 010 Iedereen timmert mee aan de stad
Rotterdam Oost/Capelle ad IJssel (Leuke dingen doen). Alexander buurtklap (gebeurtenissen)
Leuke dingen doen Regio Rotterdam Whats Up!
Leuke dingen doen Oosterflank/Lage land
Rotterdam Noordse Wijkjesnieuwsgroep
Rotterdam Liskwartier Bergpolder nieuws
Leuke dngen doen Zuid Rotterdam Wattan?!
Marktplaats zelfgemaakt regio 010
© 2022 Gemaakt door Makers en Doeners.
Verzorgd door
Gemaakt door en voor wijkbewoners Met sponsoring van o.a. Buurtsteunpunt en Gemeente Rotterdam Contact
Bevestigen voor ALEXANDER B(L)OEIT MEGA EVENEMENT om opmerkingen toe te voegen!
Wordt lid van De Makers en Doeners 010